شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 17811
بازدید: 360

پلاگین ها شریان حیات اکوسیستم وردپرس هستند. هنگام انتخاب یک وب سایت یا پلت فرم وبلاگ نویسی، توسعه پذیری اصلی وردپرس از طریق افزونه ها اغلب عامل اصلی در انتخاب مسیر وردپرس است. گفتنی است، با این حال، همه پلاگین ها یکسان ایجاد نمی شوند. همچنین لازم نیست همه افزونه ها همیشه فعال بمانند. ما می‌خواهیم به شما نشان دهیم که چگونه افزونه‌های وردپرس را حذف کنید تا در زمان و اگر نیاز به حذف یکی از آن‌ها داشتید، مجبور نباشید با قطعات افزونه‌ها و جداول دیتابیس که فایل‌های سایت شما را به هم ریخته‌اند سر و کار داشته باشید.

برای غیرفعالسازی افزونه هایی که به کار سایت نمی آیند بهترین روش این است که افزونه های اضافی را بطور کامل غیرفعال یا پاک کنید زیرا نصب بیش از حد افزونه در وردپرس باعث کندی سایت می شود وقتی سایت کمی طول بکشد بالا بیاد باعث از دست دادن کاربرای یا مشتریان میشود

روش اول حذف افزونه وردپرس از طریق پیشخوان وردپرس

برای حذف افزونه ابتدا به پشخوان وردپرس مراجع کرده قسمت افزونه ها-افزونه های نصب شده کلیک کنید وافزونه های را که لازم ندارین را غیرفعال کردن کلیک کرده وصفحه را مجددا رفرش بعد از رفرش کردن پایین اسم افزونه گزینه حذف کلیک کنید بعد از کلیک یه اخطار بنام ((  آیا مطمئن هستید که می‌خواهید درون‌ریز وردپرس را حذف نمایید؟)) وگزینه اکی را برنید شما موفق به حذف افزونه شدید

 

روش دوم حذف افزونه از طریق هاست وردپرس

یکی دیگر از روش های حذف افزونه از طریق هاست میباشد. بعد از ورود به هاست به مسیر file manager > public-html > wp-content > plugins رفته تا به لیست افزونه ها دسترسی داشته باشید و بعد از مشاهده پوشه افزونه موردنظر در این لیست آن را حذف کنید.

فقط کافیست اسم افزونه را در لیست مشاهده کنید بر روی افزونه راست کلیک کنید وگزینه delete را انتخاب وافزونه بصورت کامل از وردپرس حذف می شود.

 

 

نویسنده

toswp
مارکت توس وردپرس(قالب وافزونه وردپرس)